Od 1992 roku prowadzimy działalność na polskim rynku w zakresie sprzedaży produktów automatyki przemysłowej oraz usług i konserwacji zabezpieczeń i automatyki budynków.

Dział sprzedaży automatyki przemysłowej

Nasz zespół sprzedażowy poprzez szkolenia i stały kontakt z producentami posiada niezbędną wiedzę techniczną na temat urządzeń automatyki przemysłowej. Oferujemy produkty, które dostarczane do polskich fabryk zmieniają polski przemysł w bezpieczne miejsca pracy, ale też umożliwiają automatyzację produkcji i w końcowym efekcie doprowadzają do większych zysków.

Reprezentujemy w Polsce wiodących europejskich producentów automatyki przemysłowej:

 

Poznaj naszą ofertę: https://instom.com.pl/produkty/

Nasze produkty są przeznaczone dla różnych obszarów biznesu: przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu spożywczego, przemysłu windowego, producentów elektroniki, AGD oraz logistyki, integratorów oraz dystrybuowane są do hurtowni elektrotechnicznych.

Dział zabezpieczenia i automatyki budynków

Nasi inżynierowie, automatycy, projektanci, informatycy, posiadający długoletnie doświadczenie i know how projektują, wykonują i konserwują systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowego systemu ostrzegawczego, systemu telewizji dozorowej, systemu kontroli dostępu, systemu sygnalizacji włamania i napadu, okablowanie sieci strukturalnych LAN/WAN, systemu zarządzania automatyką budynku BMS.

Poznaj zakres naszych usług: https://instom.com.pl/uslugi/

Od trzydziestu lat zabezpieczamy i automatyzujemy budynki obiektów handlowych, muzea i budynki użyteczności publicznej, obiekty rekreacyjno-sportowe, biurowce, banki, areszty śledcze, zakłady karne oraz budynki przemysłowe.

Zobacz więcej na naszej stronie: https://instom.com.pl/typ-obiektu/muzea/

Współpracujemy z wieloma kluczowymi producentami technologii budynkowych. Naszymi głównymi dostawcami są między innymi:

                                        

                    

                     

 

                                            

 

Nasza siedziba znajduje się w Łodzi w nowoczesnym biurowcu zapewniającym komfortowe warunki pracy. Posiadamy własną flotę transportową, dlatego jesteśmy zawsze dyspozycyjni dla naszych klientów. Stworzyliśmy nowoczesny magazyn w Łodzi z produktami automatyki przemysłowej i komponentami automatyki budynkowej.

Na potrzeby naszych klientów tworzymy stany magazynowe.

 

Korzystamy z najnowszych technologii, dlatego nasi klienci otrzymują wysokiej jakości usługi. Realizujemy nasze zadania we wszystkich województwach w Polsce. Oprócz siedziby w Łodzi mamy biura w Warszawie (CH Atrium Promenada) i we Wrocławiu.